Czy darmowy bukmacher istnieje?

Darmowe zakłady to bardzo popularny sposób, w jaki bukmacherzy zdobywają nowych graczy. Większość darmowych zakładów jest przeznaczona tylko dla nowych użytkowników. W wielu przypadkach chęć skorzystania z darmowego zakładu wymaga utworzenia nowego konta.

Czym jest darmowy zakład?

Istnieje wiele różnych rodzajów bonusów dla nowych i istniejących graczy, ale żaden nie może konkurować z darmowymi zakładami. Tego rodzaju oferty to najlepsze bonusy, które pozwalają postawić całkowicie darmowy zakład, zwykle bez konieczności dokonywania wpłaty! Darmowy bukmacher jest idealny dla początkujących, ponieważ nie wymagają inwestycji i nie wiążą się z ryzykiem. Większość bukmacherów na polskim rynku oferuje darmowe zakłady dla nowych użytkowników, co jest dobrą informacją dla naszych czytelników.

Zakład bez ryzyka – co to?

Oferty bez ryzyka to zasadniczo zwrot twojego zakładu lub jego części jako darmowy zakład lub bonus, jeśli zakład zostanie przegrany.

Aby skorzystać z tej oferty, musisz postawić zakład u bukmachera na własne pieniądze. Bukmacherzy często oferują tę promocję nowym klientom, ale istnieje również wiele okazji, w których dotychczasowi klienci mogą skorzystać z tego rodzaju oferty. Dzięki naszym wskazówkom możesz korzystać z ofert zakładów bez ryzyka.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Zakład bez ryzyka – warunki

Przeczytaj szczegółowe warunki reklamowe przed skorzystaniem z jakiejkolwiek konkretnej oferty darmowego zakładu. Każdy bukmacher ma inne warunki dotyczące możliwej wypłaty środków z darmowego zakładu. Weźmy na przykład ofertę darmowego zakładu LvBet.

Po rejestracji otrzymasz 20 PLN po wysłaniu e-maila. Darmowy zakład zostanie dodany do Twojego konta najpóźniej po 48 godzinach. Jeśli okaże się, że Twój zakład wygrał dzięki premii, musisz rzucić wygraną dwa razy z minimalnym prawdopodobieństwem 2,0.

Możesz wypłacić zgromadzone pieniądze dopiero po spełnieniu tego warunku. Ponadto masz tylko 30 dni na skorzystanie z bonusu. Po tym tracisz możliwość skorzystania z oferty. Podobnie jest w przypadku oferty zakładów bez ryzyka. Jeśli skorzystasz z tej oferty i Twój zakład zostanie utracony, otrzymasz pewną kwotę w postaci bonusu, który należy postawić przed wypłatą.

REJESTRACJA W LV BET >>
20 zł bez depozytu + 1500 zł za wpłatę

Obrót bonusu

Z jednej strony bonusy bukmacherskie są oczywiście rodzajem prezentu, ale należy pamiętać, że z drugiej strony na graczy czekają określone ograniczenia i warunki określone przez bukmachera w przepisach reklamowych. Bonus bez depozytu nie jest wyjątkiem, a podstawowym wymaganiem wypłaty premii na konto bankowe jest wymagana liczba obrotów.

Mówiąc najprościej, chodzi o to, że musimy grać o pieniądze, które zostały nam przekazane jako bonus bez depozytu – bukmacher określa również, czy wystarczy tylko raz go obrócić, czy też należy to zrobić wielokrotnie. Najkorzystniejszą sytuacją dla gracza jest oczywiście to, czy bonus bukmachera powinien być przedmiotem sprzedaży bez depozytu. Im częściej musimy wykorzystywać otrzymane pieniądze do gry, tym większa szansa, że jeden z umieszczonych kuponów jest przegrany i wygasa bonus bez depozytu.

Ważne są również inne zasady, które często ustalają bukmacherzy. Bonus bez depozytu musi być czasami wykorzystywany do obstawiania zakładów o określonej minimalnej łącznej cenie i / lub minimalnych szansach na poszczególne wydarzenia na kuponie lub kuponie z funduszu premiowego.

Musi być pewna minimalna liczba zakładów.

Zdarza się również, że darmowe bonusy bez depozytu muszą obstawiać na nich określone rodzaje zakładów lub że zakłady wymienionych typów nie mogą być z nimi finansowane (np. Zakłady sportowe lub wirtualne zakłady sportowe). I jeszcze jedna ważna rzecz: zazwyczaj bukmacher nie udziela premii depozytowej przez określony czas.

 

Darmowy bonus za rejestrację

Bonus powitalny od bukmachera często stanowi zachętę do założenia konta usług online. Na marginesie należy zauważyć, że proces rejestracji zwykle nie jest długi, a bukmacherzy coraz częściej oferują tak zwaną szybką lub uproszczoną rejestrację konta (nie jest wymagane skanowanie dokumentu tożsamości).

Niemniej jednak wypełnienie formularzy rejestracyjnych uniemożliwia wielu użytkownikom korzystanie z usług bukmacherów internetowych. Dlatego bukmacher przygotowuje przede wszystkim bonus powitalny w celach reklamowych, aby przekonać potencjalnego gracza, że warto poświęcić kilka minut na założenie konta. Często zdarza się też, że dany typer korzysta już z usług konkurencji, w której polegają na bukmacherach.

Bonus bez depozytu może być dla niego zachętą do przetestowania usług innego bukmachera i ewentualnie przejścia na nie na stałe.

I tu dochodzimy do drugiej, bardzo ważnej funkcji bonusów bez depozytu. Są nie tylko narzędziem reklamowym, ale także pozwalają nowym graczom grać z danym bukmacherem bez płacenia własnych pieniędzy. Jest to dla nich bezpieczne rozwiązanie, ponieważ niczego nie ryzykują – stawiają na nie własne, całkowicie darmowe pieniądze. Jeśli zostaną trafione, gra jeszcze bardziej spodoba się graczowi, a jeśli nie, nic nie zostanie utracone.

Nawiasem mówiąc, użytkownicy sprawdzają w praktyce, czy poruszanie się po stronie bukmachera jest intuicyjne, w jaki sposób dodatkowe narzędzia obsługują prawidłowe zakłady (np. Statystyki gry, transmisje na żywo), jak skutecznie dokonywane są tutaj płatności itp.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje