Jak grać w zakłady bukmacherskie

Wiele osób traktuje zakłady bukmacherskie jako sposób na odreagowanie. Dreszczyk emocji, który jest obecny podczas tworzenia kuponu jest tym, co popularnie nazywani typerzy lubią najbardziej. Ten rodzaj adrenaliny w odpowiednich proporcjach jest z całą pewnością pożyteczny.

Jednak gra u bukmachera nie jest tak łatwa, jak się na pierwszy rzut oka wydaje. Każda osoba, która zamierza rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem zdarzeń sportowych powinna przestrzegać niepisanych zasad, które w świecie bukmacherki przyjmują postać pomocnych wskazówek na drodze do wygrywania pieniędzy. Zatem jak grać w zakłady bukmacherskie? Oto kilka podstawowych rad.

Krajowe podwórko

Początkujący typer przede wszystkim powinien wybrać obszar, na którym będzie działał. Wbrew pozorom w Polsce jedynymi legalnymi zakładami bukmacherskimi są marki, które otrzymały licencję od Ministerstwa Finansów.

betfan-bonus-na-start

W 2017 roku znowelizowano Ustawę Hazardową, która ściśle określiła, jacy bukmacherzy mogą prowadzić działalność na terenie kraju nad Wisłą. Od tego czasu polski sektor zakładów bukmacherskich uległ diametralnej zmianie, bowiem spółki, które nie dostały licencji, nie mogą legalnie działać w Polsce. Bukmacherzy, którzy są uznawani za najlepszych w kraju to m.in. Fortuna, STS, Betclic, forBet, LV Bet oraz Etoto.

Jak grać to z głową

Każdy typer chociaż raz w życiu wyobrażał sobie, że jego przygoda z zakładami bukmacherskimi będzie przysłowiowo usłana różami. Jednak szybkie i wysokie wygrane bardzo często są poza zasięgiem zwykłych śmiertelników. Co więcej, zachłanność niejednokrotnie sprawiła, że gracze tracili swoje zainwestowane pieniądze. Jednak obstawianie wydarzeń sportowych nie jest wcale negatywnym zjawiskiem.

A zatem jak grać w zakłady bukmacherskie, aby oprócz dreszczu emocji doświadczyć jeszcze przypływu gotówki? Przede wszystkim należy grać z głową. Wbrew pozorom nie da się wygrać ogromnych pieniędzy, grając za najmniejszą możliwą kwotę, która u wielu bukmacherów opiewa na 2 zł.

Nie należy zbytnio brać sobie do serca zdjęć, które krążą po Internecie i „udowadniają”, że można wygrać fortunę przy minimalnym wkładzie własnym. Co więcej, jeśli dodamy do tego, że większość z tych kuponów ilustruje popularnie nazywane w nomenklaturze typerów „tasiemki”, czyli kupony z kilkunastoma zdarzeniami to przepis na katastrofę mamy gotowy. Oczywiście nie można zanegować faktu, że czasem los uśmiechnie się do kogoś.

Jednak są to nieczęste przypadki, które bardzo często mydlą oczy początkującym typerom. Czasem i ślepej kurze trafi się ziarno. Jednak nie można oczekiwać, że to właśnie my będziemy ową kurą. Co więcej, sposobów, aby wygrywać pieniądze u bukmachera jest multum. Każda drużyna piłkarska przesuwa się po boisku w określony sposób. Dokładnie ta sama zasada powinna przyświecać osobom, które chcą regularnie zawierać zakłady.

Jak grać w zakłady bukmacherskie to tylko z jasno określonym systemem gry.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

System, styl oraz odpowiedni research

Jak już zastało ustalone, granie w zakładach bukmacherskich wymaga odpowiedniej prezencji, ram, które pełnią rolę koordynatora bukmacherskich działań oraz dokładnej analizy. Wbrew pozorom to ta trzecia wskazówka może być postrzegana jako najważniejsza.

Każdy typer może ustalić, że gra, np. 4 zdarzenia za daną kwotę. Jednak opracowanie systemu gry i kurczowe się jego trzymanie nie będzie kluczem do sukcesu. Bowiem granie w zakładach bukmacherskich wymaga przede wszystkim perfekcyjnego przeglądu sytuacji.

Każda drużyna piłkarska, przygotowując się do spotkania staje przed wyzwaniem przeanalizowania gry swoich przeciwników. Co więcej, muszą również wziąć pod uwagę aktualną formę oraz sytuację kadrową, a mianowicie, czy ktoś jest zawieszony za kartki lub pauzuje z powodów zdrowotnych. Niejeden wytrawny typer mógłby starać się o zatrudnienie w klubie sportowym na posadzie analityka.

Kluczem do sukcesu w graniu w zakładach bukmacherskich jest odpowiedni research. Jak powiedziałby każdy bramkarz – przegląd pola. Odpowiednia analiza może się znacząco przyczynić do osiągnięcia finalnego sukcesu. Co więcej, bardzo często rozłożenie obstawianych zdarzeń na czynniki pierwsze sprawia, że typer jest w stanie mieć pełną kontrolę nie tylko nad swoim kuponem, ale także nad wydarzeniami na boisku.

Co prawda, brzmi to absurdalnie, ale to prawda. Oczywiście należy wziąć poprawkę na to, że sport, a w szczególności piłka nożna, jest nieprzewidywalny. Stąd wzięło się powiedzenie, że piłka jest jedna, a bramki są dwie, a na boisku może zdarzyć się naprawdę wszystko.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Jednak pięknem gier bukmacherskich również jest nieprzewidywalność. Czasem los może zabrać wręcz pewną wygraną, ale innym razem przyniesie nieoczekiwane zwycięstwo, które portfel typera przyjmie z przysłowiowym uśmiechem na ustach. A zatem jak grać w zakładach bukmacherskich? Przede wszystkim pozytywnie nastawionym.

Pomocna dłoń

Ostatnią wskazówką, która powinna po części odpowiedzieć na pytanie, jak grać na zakładach bukmacherskich jest instytucja samych bukmacherów. Bowiem to właśnie oni bardzo często wyciągają do typerów pomocną dłoń, oferując im rozmaite promocje i bonusy.

Każdy zakład bukmacherki, który działa na polskim rynku posiada w swoim repertuarze darmowe zakłady, zakłady bez ryzyka, bonus od depozytu czy bonus od wpłaty. Co więcej, największe sportowe wydarzenia sprawiają, że bukmacherzy rozbudowują swoje akcje promocyjne o nowe gratyfikacje.

Z całą pewnością jest to niepowtarzalna szansa, aby uczynić z gry w zakładach bukmacherskich dużo ciekawszą rozgrywkę. Co więcej, skuteczną i owocną w nagrody pieniężne a nie jakieś promocje u buków.