Obstawianie Ekstraklasy z Superbet

Obstawianie Ekstraklasy zdoła dać obfity przychód – jeśli wiemy jak typować te mecze u bukmachera. Prócz tego od czasu do czasu legalnie działający bukmacherzy internetowi oferują promocje na spotkania Ekstraklasy, dzięki temu zdołamy dodatkowo zarobić na typowaniu Ekstraklasy piłkarskiej.

I tak naturalnie jest aktualnie – za sprawą oferty na www.superbet.pl

Zważywszy na start Ekstraklasy wymieniony legalnie działający bukmacher online wystartował z nową kampanią dla nowych graczy zakładów bukmacherskich (zamierzają robić takie kampanie co siedem dni).
A my użytkownicy tylko na tym skorzystamy.

REJESTRACJA W SUPERBET + KOD
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

Oferta na Ekstraklasę

Niezależnie od bonusu na początek dowolny z nowo otwierających konta użytkowników, który założy konto między 29.01 a 31.01 otrzyma dodatkowy dodatek.

Ważne! Przedstawiana oferta prawdopodobnie będzie co jakiś okres przedłużana.

Podstawowe zasady bonusu Superbet

1) Jeśli obstawiający przeleje minimum 50 zł oraz zagra 50 zł na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie niezależnie od promocji przy rejestracji, dodatek w kwocie 50 zł,

2)Jeśli obstawiający przeleje min 100 zł oraz zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie niezależnie od promocji przy rejestracji, dodatek w kwocie 100 zł.

3) Jeśli obstawiający przeleje min 150 zł oraz zagra za 100 na Ekstraklasę (pieniądze z wpłaty) to zdobędzie niezależnie od promocji przy rejestracji, dodatek w kwocie 150 zł.

Warunki owej oferty znajdziecie na https://superbet.pl/Ekstraklasa

Na domiar tego wystartowali oni jeszcze z kolejną pulą Super Game. Łączna pula do zyskania to 100 000 pln więcej znajdziecie na www.superbet.pl

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje