Promocje u buków

Granie u bukmacherów to bardzo miły sposób spędzania wolnego czasu, który dostarcza nam wiele emocji a czasami i dodatkowych pieniędzy. Jednak zawsze pozostaje pytanie: gdzie najlepiej będzie grać? Jest wiele czynników, które warto wziąć pod uwagę. Wybieramy tych bukmacherów, którzy mają szeroką ofertę, ciekawe zakłady, możliwość wygodnej gry, dobrą historię wśród graczy, szybkie i sprawne wpłaty oraz wypłaty.

Bardzo istotną kwestią również są promocje. Dzięki nich można sporo zaoszczędzić! Zatem dobrze jest więcej wiedzieć na ich temat. Jakie są ich rodzaje i kiedy najczęściej możemy na nie trafić? Na to pytanie odpowiada poniższy tekst.

Pakiet na start

Jedną z najczęstszych promocji u bukmacherów jest pakiet na start. Najczęściej wygląda to tak, iż podczas naszej pierwszej wpłaty pieniężnej dostaniemy jakiś bonus. Często też jest to zależne od tego, jaką ilość pieniędzy wpłacimy. Wiadomo, że im więcej, tym lepiej dla nas w tym przypadku. Z takich promocji dla nowych graczy korzysta znaczna część bukmacherów. Nie dziwi to, gdyż w taki sposób mogą oni zachęcić nowych graczy dla siebie. Jest to sytuacja, w której wszyscy wygrywają: nowy gracz zyskuje więcej za mniej pieniędzy, a bukmacher może cieszyć się większą klientelą.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Co najczęściej dostaje gracz podczas trwania takiej promocji w danym miejscu? Bardzo często będą to różnego rodzaju bonusy. Najczęściej będą to dodatkowe pieniądze na to, aby móc obstawiać zakłady. Często także bukmacherzy świadczą usługi związane z hazardem także możliwe, iż w takim miejscu dostaniemy darmowe losy na loterię. Ogólnie rzecz biorąc, wszystko zależy od miejsca, w którym jest dana promocja. Często też zmieniają się one z dnia na dzień. Więc dobrze być na bieżąco z tym, co dzieje się na rynku zakładów, gdyż zawsze można na tym zyskać.

Okolicznościowe bonusy

Promocje u buków często mają miejsce podczas regularnych okazji. Najczęściej będą to różnego rodzaju święta czy okres wakacji.

Jak najłatwiej jest wyłapać takie promocje, aby nie przeszły nam obok nosa? Jest tutaj bardzo prosta recepta: jeśli korzystamy regularnie z usług jakiegoś bukmachera w sieci, to warto zapisać się do listy mailowej, dzięki której będziemy dostawali na bieżąco powiadomienia o zbliżających się bonusach dla graczy.

Jeśli natomiast gramy u bukmachera, który ma placówkę stacjonarną, to wystarczy bywać tam na bieżąco czy zostawić w takim miejscu swoje dane do kontaktu jak np. telefon, czy adres e-mail. W taki sposób żadne dodatkowe pieniądze na zakłady nie uciekną nam!

Losowe promocje

Prócz tego, iż mamy regularne promocje u buków, możemy również trafić na takie, które są tworzone o losowym czasie. Często po prostu bez żadnego większego powodu bukmacherzy tworzą promocje, które przyciągają ludzi. Jest to coś, co wyróżnia dane miejsce od innych.

Najczęściej każdy bukmacher oferuje bonus na start oraz promocje w czasie ważnych okresów kalendarzowych. Także tutaj jest duża konkurencja. Jednak jeśli dany buk tworzy promocje bez większych okazji, gdy nie ma ich u konkurencji, wtedy jest to coś wartego szczególnej uwagi! Znakomicie będzie grać w takim miejscu, gdzie mamy regularne i nieregularne promocje. Im ich więcej tym jest lepiej dla gracza!

Takie promocje u buków są czymś, czego z pewnością nie chcemy przegapić, dlatego doskonale będzie tutaj także zapisać się do newslettera czy zostawić swój numer telefonu w placówce stacjonarnej.

Nagradzanie regularnych graczy

Istnieje również ostatnia dziedzina promocji u bukmacherów, a mianowicie promocje dla regularnych graczy. Wiadomo, iż każdy bukmacher przepada za regularnymi i zadowolonymi graczami. Dlatego też w niektórych miejscach znajdziemy różne promocje dla takich osób. Najczęściej będą to po prostu odpowiednio dopasowane do danego miejsca i odbiorców systemy lojalnościowe. Różnie z tym może być. Można dostać dodatkowe pieniądze, losy, jakieś nagrody fizyczne itd.

Rodzaje promocji u bukmacherów

Jest kilka rodzajów promocji, na które możemy się natknąć u buków czyli firm bukmacherskich. Najczęściej będzie to bonus powitalny bez depozytu, promocje regularne i nieregularne oraz systemy lojalnościowe. Warto wybrać takie miejsce do gry, aby było ich jak najwięcej!

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł